הפנינג כדורגל קינדר+ספורט

שגרירות איטליה בישראל בשיתוף פעולה עם בית הספר לכדורגל של מועדון רומא קלאב ירושלים שמחים להזמין אתכם לתמוך בילדים ובני נוער שישתתפו בטורניר קינדר+ספורט. האירוע יתקיים ביום ראשון, 13 בדצמבר, בין השעה 9:30 בבוקר ועד 16:00, במועדון הספורט גולטיים בתל אביב, דרך הטייסים 24.

ישתתפו בטורניר קבוצות מעורבות של ילדים יהודים וערבים וילדים עם מוגבלויות. לזוכים יחולקו פרסים וגביעים, הרבה מוסיקה וכיבוד מרענן.

קינדר+ספורט הוא פרויקט אחראי גלובלי שפותח על ידי פררו, שנועד לקדם אורח חיים פעילים על ידי עידוד משחק דינמי וספורט בקרב ילדים ובני משפחותיהם.

הפרויקט נובע מהידיעה שאורח חיים פעילים מחזק ומאמן לא רק את הגוף אלא גם את הרגשות ומייצג רגע מהותי בתהליך הצמיחה של ילד.

זו הסיבה שקינדר+ספורט משתף פעולה עם התאחדויות ספורט ואגודים ברחבי העולם לתמיכה בילדים ובספורט לנוער.

באמצעות השתתפות בספורט וחינוך גופני, אנשים צעירים למדים על חשיבותם של ערכים מרכזיים כגון כנות, ידידות, אחדות, ביטחון עצמי ואמון באחרים, וקינדר+ספורט רוצה להיות התומך של עקרונות אלה בכל רחבי העולם.

Torneo Kinder+SPORT

link to gallery

30 ביוני 2015 : מסיבת סיום העונה

לאלבום / Album

לאלבום / Album

כדורגל זה רגשות, רגשות חזקות, תשוקה אבל זה גם כבוד הדדי, השקעה וערך עליון: הקבוצה.

לפעמים אני לא יודע אם במשחק כדורגל כמו גמר (והשנה חווינו שתיים) ההורים או הילדים מתרגשים יותר וחשים יותר הלחץ, אבל זה העולם של כדורגל.

יש הרבה אמוציות. השנה ראיתי לא מעט ילדים שבכו ולא מפציעות על המגרש, אלא בגלל שאכפת להם ממה שאנו עושים פה, כי הם מרגישים שייכים לקבוצה, שייכים למועדון, המועדון של רומא קלאב ירושלים.

אני גאה בכם כולנו גאים בכם. אותי מאוד ריגש לדעת ששחקנים היו מוכנים לוותר על טיול שנתי שלהם כדי להיות נוכחים בגמר, אפילו כשידעו שלא בטוח היו משחקים.

לפני  כמה  ימים חגגנו  כולנו  יחד במסיבת סיום לשנת 2014-2015 את השנה השביעית של המועדון, יותר נכון של  בית ספר לכדורגל  לילדים.

היו 7 שחקנים בשנת 2009 והיום אנחנו יותר מ-90.   תמיד ידענו לאן אנו רוצים להגיע.

לגדל קודם כל הילדים כאנשים טובים , ואחרי זה כשחקנים טובים. הדרך הזאות הביא לנו הרבה ילדים לקבוצה.

להעצים את ערך של הקבוצה כולה מהספסל עד המגרש וככה להביא את הקבוצות שלנו שהתמודדו כל שנה על אליפויות ו/או על גביעים. ההצלחה היא בדרך, ולרב לא בתוצאה.

הרבה זכות למאמנים שלנו אלי, ממדוח, יוחאי ועמית שאין מילה שלא אגיד שיוכל לתאר את טוב לבם עם הילדים והיכולת להתמיד במהלך כל השנה בדבקות המטרה.

לשנה הבא כל הבית ספר עובר למתכונת של שני אימונים  בשבוע ומשחק, וזה חובה ע”מ שנוכל לתת לילדים את כל הידע שלנו בצורה יעילה יותר, וגם הילדים ירגישו את התקדמותם מהר יותר.

לסיום אני מודה לשותפיי במלאכה דניאל, פבריציו והנשיא פאביו שעזרו רבות ותמכו בי ובמועדון כל אחד בדרכו למרות השנה הלא פשוטה שעבר על כל אחד ואחד מהם.

מצורפים כאן גם הקובץ עם השעות והימים של האימונים ומשחקים וגם טופס הרשמה 2015/16 שניתן  להדפיסו ולמלא ולהעביר אותו  אלינו עד סוף יולי.

חשוב לציין את הבית ספר של הילד כדי שנוכל לבדוק אפשרות של איסוף דרך הסעות ישירות מביתי הספר

תודה רבה,

סמואלה